Tel : +90 534 625 84 69

Otomatik Bahçe Kapısı Sistemleri

Önceden kablolanmış, dahili denetim ünitesi sayesinde hızlı kolay kurulum.Ezilme önleme koruması tahrik torkunu direkt kontrol eden elektronik cihazla sağlanmaktadır.

 

Motor tek yönlü olduğu için elektrik kilidine ihtiyaç duymaz. Güç kesintisi durumunda anahtar korumalı boşa alma aparatının çevrilmesi kapının elle açılıp kapanmasını mümkün kılar. Basitleştirilmiş ekran üzerinden kolayca programlanabilir. Manuetik mıknatıslı sınırlama swici mevcuttur.

 

uzaktan kumanda el vericisi çoğaltılabilir. Otomatik bahçe kapılarında uygulanan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre seçilir ve uygulanır.

 

Bahçe kapısı motoru takılırken önemli bir etkende kullanıcı sayısıdır. Kısaca günlük kaç araç girip çıkacağı çok önemlidir. Buna bakılırsa motor seçimi yapılması daha sağlıklı olacaktır.

 

Iyi mi Çalışır?

 

Otomatik bahçe kapısı motoru,üzerindeki pinyon dişli dediğimiz aktarma dişlisinin kapı üzerine döşenen kremiyer dişlisini çevirerek çalışan bir sistemdir. Kremiyer dişli üzerine monte edilen swict aparatları motor dişlisinin üzerindeki swict yayına çarpası ile durmasını sağlar
İsteğe bağlı olarak elektronik kart üzerinden açıldıktan belli bir süre sonrasında otomatik olarak kapanabilmektedir.