Tel : +90 534 625 84 69

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Dış ortam şartlarına son derece dayanıklı sandviç panelden imal edilen endüstriyel Seksiyonel Kapı sistemleridir.

Endüstriyel seksiyonel kapılar tesisinizde orta seviyede hız gerektiren yükleme boşaltma çalışmalarında, izolasyonu ön planda tutan en uygun kapı sistemidir.

 

İçi poliüretan dolgulu, dışı çelik yada opsiyonel alüminyum kaplı paneller ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Dört bir tarafı kauçuk fitiller ile donatılmış seksiyonel kapılar oldukça sızdırmazdır.

 

Standart bir seksiyonel kapı çok hızlı hareket etmese de (0,25 mt/saniye) özel tasarım kontrol ünitelerimizle, bazı yataklama tiplerinde 0,5 – 0,7 mt /saniye hızlarlada açılabilmektedir.

Seksiyonel kapılar oldukça sağlam bir gövdeye sahiptir ve maksimum güvenlik sağlar.
Körük sistemleri ile seksiyonel kapılar entegre kullanılabilmektedir.

Tesisinizde orta seviyede hız gerektiren yükleme boşaltma çalışmalarında, izolasyonu ön planda tutan en uygun kapı sistemidir. İçi poliüretan dolgulu, dışı çelik yada opsiyonel alüminyum kaplı paneller ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Özellikle son 10 yıl içersinde hızla büyüyen otomatik kapı sektörünün flaş ürünlerinden biridir. Türk sanayicisi uzun ömürlü, dayanıklı yapısı, pratik ve kullanım kolaylığı nedeniyle bu kapıyı çok sevdi.

 

Cephe paneline bire bir benzeyen özel profil ve ebatlarda dizayn edilen panelleri ile sızdırmazlık ve yalıtım özelliği son derece güçlüdür. Yay dengeleme sistemli mekanik tasarımı ile manuel konumda elle kolayca kaldırılabilmektedir. Motor otomasyon sistemleri ile hareket ettirilebilen seksiyonel kapılar, özel tasarımlı manuel caraskal sistemleri ile de kolayca açılıp katılabilirler.