Tel : +90 534 625 84 69

Otomatik Fotoselli Kapılar

Birçok A.v.m., hastane, fabrika ve işletmelerde kullanılan otomatik fotoselli cam kapıların en büyük özellikleri dış ortam ile iç ortam arasındaki ısı ve ses yalıtımını sağlayarak işletmelerinize rahat bir çalışma ortamıyla birlikte özel bir görünüm sağlamaktadır.

 

Otomatik kapılar aynı zamanda ısı yalıtımı yaptıklarından dolayı kısa sürede elektrik faturalarınızda düşüşler gözükmektedirler.

 

Fotoselli kapı sistemleri, pek çok sektörde kullanılan otomatik ve temassız olarak açılan, son derece güvenilir kapı modellerinden birisidir. Otomatik kapı sistemleri, kayar kapı, döner kapı, otomatik kapı, cam kapı şeklinde farklı isimlerle de bilinmektedir.

 

Hastane, iş merkezi, alışveriş merkezleri, eczaneler, depo vb. pek çok alanda kullanılan fotoselli kapılar kullanım alanlarına ve kullanılacak yerin ölçülerine göre tek kanatlı, çift kanatlı, sabit camlı vb. farklı şekillerle oluşturulabilmektedir. Otomatik kapı sistemleri insan hayatını kolaylaştıran, güvenliği sağlayan önemli bir detaydır.

 

Günümüzde otomatik kapı sistemleri, tüm açtırma sinyali algılayacak şekilde geliştirilmiştir.

 

Otomatik fotoselli kapıların en önemli özellİği kendiliğinden açılmasıdır. Bu durum insana kendini özel hissettirmenin yanında giriş ve çıkışların kontrol edilmesini sağlamaktadır. Böylece güvenlik de sağlanmış olmaktadır.