Tel : +90 534 625 84 69

Hızlı Pvc Kapılar

Darbeye dayanıklıdırlar, darbe aldıklarında hasar almazlar. Yani sevkiyatlarınızı yaparken meydana gelebilecek kazalarda, darbelerde ekstra işlerle uğraşmanızı ve ekstra maliyetlere katlanmanızı önlerler.

 

Otomatik kapamalı motorları sayesinde gereksiz şekilde açık kalmazlar ya da açılmaları gecikmez. Emniyet fotoseli sayesinde herhangi bir cisim algıladığında durduğu için, çalışan elemanlarınızın ve sevk ettiğiniz mallarınızın güvenliğini sağlarlar. Uzaktan kumandayla veya elektrik gücü olmaması durumunda manuel çalışabilme özelliklerine sahiptiler.

 

Az bakım gerektirir. Düşük devirle sessiz olan çalışan motorları, yıllar boyunca yağlanmasa bile sorunsuz olarak çalışabilir.
Otomatik kapıların üzerinde bulunan mekanik kilitlerle veya opsiyonel olarak takılan elektronik kilitlerle, otomatik kapıların kullanıldığı depoların ya da diğer alanların güvenliğini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

 

 

Zorlu ve değişken hava şartlarında, bu şartlardan minimum derecede etkilenilerek çalışılmasını sağlar. Zaman israfını azaltması, ısı kayıplarını önlemesi, hava akımlarının en düşük seviyeye inmesini sağlaması, görüntü kirliliğini ve gürültüyü engellemesi hızlı PVC kapıların sağladığı yararlar olarak gösterilebilir.

 

Kullanıldıkları alanın çevresel şartlarına mükemmel şekilde uyum sağlayabilirler. Boyutlarını kullanılacakları alana uygun şekilde ayarlamak, renklerini yine kullanıldıkları alanda uygulanmış olan renklerle uyumlu olacak şekilde seçmek, bu şekilde kullanım kolaylığı ve güvenliği maksimum düzeyde olan hızlı PVC kapıların mekânın görünümüne olumlu katkı yapmasını sağlamak mümkündür.